Easy Cut Studio

Görsel Oluşturma ve Kesme Yazılımı
BİLGİ
  • LisansDeneme Sürümü - %s
  • Boyut31.8 MB
  • Sürüm
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciEasyCutStudio.com
Easy Cut Studio; dilediğiniz görsel dosyasını ve yazı tipini oluşturmanıza ve kesmenize imkan tanıyan oldukça kullanışlı bir Görsel Oluşturma ve Kesme Yazılımıdır.

Easy Cut Studio; dilediğiniz görsel dosyasını ve yazı tipini oluşturmanıza ve kesmenize imkan tanıyan oldukça kullanışlı bir Görsel Oluşturma ve Kesme Yazılımıdır.

Oldukça sade ve şık bir arayüz ile gelen yazılım sayesinde, kendi özgün görsellerinizi oluşturabilir ve kesebilirsiniz. TrueType / OpenType yazı tipleri, PDF, SVG dosyaları dahil olmak üzere bir çok popüler formatı desteklemektedir.

Katmanlarla çalışma imkanı sunan Easy Cut Studio, ile görsel dosyalarınızı düzenleme aşamasında da işinizi kolaylaştırmaktadır. Yazılımı kullanarak yapabileceklerinizin sınırı yok. Tek sınırınız, hayal gücünüz.

Yazılımda kesim için hazır bulunan vektör görüntüleri (SVG dosyası), JPG, TIFFi PNG, GIF, BMP gibi bir çok popüler görüntü formatlarına dönüştürmeniz mümkün. Ayrıca SVG, EPS, PDF, AI, WPC ve SVG, JPG, PNG, TIFF, GIF, PDF, BMP veya FCM gibi bir çok popüler formatta görsel dosyalarınızı içe aktararak düzenleyebilir ayada dışa aktararak yazdırabilirsiniz.

Toplu dönüştürme desteğine de sahip olan yazılım ile %100 özelleştirilebilir bulmacalar, logo, sticker ve hayal gücünüzün sınırlarını zorlayacak olan bir çok görsel çalışmalarınızı kolayca tasarlayabilir ve kontur uygulayarak kesebilirsiniz.

Easy Cut Studio; CraftROBO, USCutter, Foison, Silhouette SD / CAMEO / Curio / Portre, SilverBullet, i-Craft, Bosskut Gazelle, BlackCat Cougar, Lynx, Roland, MyDigiDi, Craftwell eCraft dahil olmak üzere elektronik kesme makineleri / vinil işareti kesiciler geniş bir yelpazede için destek, GCC, Pazl İlham, böylece Wishblade, Seiki, KNK Zing / Zing Hava MAXX / MAXX Hava Liyu, Graphtec, Ramtin, Janome Sanatsal Kenar, Vinil Express makineleri gibi bir çok kesim makinelerine destek sunmaktadır.

Easy Cut Studio indir