Easy Cut Studio

Görsel Oluşturma ve Kesme Yazılımı
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut 13.4 MB
  • Version
  • Dil İngilizce
  • Firma EasyCutStudio.com
Easy Cut Studio; grafik tasarım işi ile profesyonel olarak uğraşan kullanıcılar için özel olarak geliştirilmiş, dilediğiniz görsel dosyasını ve yazı tipini oluşturmanıza ve kesmenize imkan tanıyan oldukça kullanışlı bir Görsel Oluşturma ve Kesme Yazılımıd

Easy Cut Studio; grafik tasarım işi ile profesyonel olarak uğraşan kullanıcılar için özel olarak geliştirilmiş, dilediğiniz görsel dosyasını ve yazı tipini oluşturmanıza ve kesmenize imkan tanıyan oldukça kullanışlı bir Görsel Oluşturma ve Kesme Yazılımıdır.

Mac işletim sistemine sahip bilgisayar kullanıcılarının beğenisine sunulan yazılım ile logo, sticker, puzzle ve hayal gücünüzün sınırlarına bağlı ılarak dilediğiniz görsel ve font tasarlayarak kontur uygulayabilir ve kesebilirsiniz.

Oldukça sade ve şık bir arayüze sahip Easy Cut Studio, kullanıcılarına katmanlarla çalışma imkanı sunmaktadır. Bu sayede üzerinde çalıştığınız görseller de özgürce düzenlemeler yapabilirsiniz. Easy Cut Studio, TrueType / OpenType yazı tipleri, PDF, SVG dosyaları dahil olmak üzere bir çok popüler formatı desteklemektedir.

Yazılımda kesim için hazır bulunan vektör görüntüleri (SVG dosyası), JPG, TIFFi PNG, GIF, BMP gibi bir çok popüler görüntü formatlarına dönüştürmeniz mümkün. Ayrıca SVG, EPS, PDF, AI, WPC ve SVG, JPG, PNG, TIFF, GIF, PDF, BMP veya FCM gibi bir çok popüler formatta görsel dosyalarınızı içe aktararak düzenleyebilir ayada dışa aktararak yazdırabilirsiniz.

Toplu dönüştürme desteğine de sahip olan yazılım ile %100 özelleştirilebilir bulmacalar, logo, sticker ve hayal gücünüzün sınırlarını zorlayacak olan bir çok görsel çalışmalarınızı kolayca tasarlayabilir ve kontur uygulayarak kesebilirsiniz.

Yazılım, CraftROBO, USCutter, Foison, Silhouette SD / CAMEO / Curio / Portre, SilverBullet, i-Craft, Bosskut Gazelle, BlackCat Cougar, Lynx, Roland, MyDigiDi, Craftwell eCraft dahil olmak üzere elektronik kesme makineleri / vinil işareti kesiciler geniş bir yelpazede için destek, GCC, Pazl İlham, böylece Wishblade, Seiki, KNK Zing / Zing Hava MAXX / MAXX Hava Liyu, Graphtec, Ramtin, Janome Sanatsal Kenar, Vinil Express makineleri gibi bir çok kesim makinelerine destek sunmaktadır.

Easy Cut Studio, ile yapabileceklerinizin sınırı yok. Tek sınırınız, hayal gücünüz.

Easy Cut Studio indir
DİĞER SÜRÜMLER